عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه (محله فروزش - امیر بهادر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، وحدت اسلامی، بین خندان و زندی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ورزشگاه در محله فروزش - امیر بهادر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله فروزش - امیر بهادر تهران و خیابان وحدت اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله فروزش - امیر بهادر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رازی و بازارچه شاپور و همچنین آتش نشانی ایستگاه شماره 67 شهید علیرضا سفی زاده، داروخانه دکتر میترا امام جمعه، دبیرستان دخترانه هاجر، مسجد حضرت علی (ع) و تعمیرگاه مرکزی نیروموتور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله فروزش - امیر بهادر خیابان وحدت اسلامی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی، بین خندان و زندی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان محمدیه قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پل تاکسی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، وحدت اسلامی، بین خندان و زندی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دروازه غار
  خیام، بین آهن فروشان و جعفری
 • ایستگاه اتوبوس محمدیه جنوبی
  میدان محمدیه
 • ایستگاه اتوبوس تهرانچی
  وحدت اسلامی، بین خالقی و طیبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه ندارد.
  neshan logo