info
عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه محله فروزش - امیر بهادر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله فروزش - امیر بهادر تهران و خیابان وحدت اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله فروزش - امیر بهادر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رازی و بازارچه شاپور و همچنین متین خودرو ، داروخانه دکتر میترا امام جمعه، آتش نشانی ایستگاه شماره 67 شهید علیرضا سفی زاده، دبیرستان دخترانه هاجر و حوزه علمیه مشکات رستگاران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله فروزش - امیر بهادر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی، بین خندان و زندی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان محمدیه قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پل تاکسی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تهرانچی
  وحدت اسلامی، بین خالقی و طیبی
 • ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی
  خیام، بین میدان محمدیه و چراغ برق
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  مولوی، بین خط ویژه و میخچی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه ندارد.
  neshan logo