info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگ
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگ محله امیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگ

ایستگاه اتوبوس فرهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله امیریه تهران و خیابان وحدت اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله امیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شاپور و همچنین معجون علی بابا، فروشگاه افق کوروش، فست فود رویایی، سوغاتی و شیرینی آزالیای تبریز و کلینیک دندانپزشکی نگین فرهنگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس فرهنگ تهران است که در محله امیریه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در وحدت اسلامی، بین امامی و ایزدی نیک قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرهنگ تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو خیام قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس پل تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فرهنگ تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش هفده شهریور
  خیام، فیاض بخش، بین موحد و سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش جوادیه
  امام خمینی، سی تیر، نرسیده به فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش ابریشم
  خیام، فیاض بخش، بین موحد و سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش وصال
  خیام، فیاض بخش، بین موحد و سلطانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگ ندارد.
  neshan logo