info
عکس ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی
category

ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی محله تختی - خانی آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی

ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی - خانی آباد تهران و خیابان مولوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله تختی - خانی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رازی و مجتمع تجاری رضا و همچنین تعمیرگاه نمایندگی مرکزی باجاج، متین خودرو ، مسجد بینایی، رستوران اعلا هاشمی و ایستگاه ۶۷ آتش نشانی شهید علیرضا سفی زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی تهران

در شهر تهران، محله تختی - خانی آباد ، ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مولوی، بین قاسمی و حقیقی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو میدان محمدیه است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی خلج قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده وحدت اسلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ
  وحدت اسلامی، بین امامی و ایزدی نیک
 • ایستگاه اتوبوس تختی
  شوش، تختی، نرسیده به باقری جدی
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  مولوی، بین خط ویژه و میخچی
 • ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی
  خیام، بین میدان محمدیه و چراغ برق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی ندارد.
  neshan logo