info
عکس ایستگاه اتوبوس فاز هفت
category

ایستگاه اتوبوس فاز هفت محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فاز هفت

ایستگاه اتوبوس فاز هفت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و خیابان زکریا رازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک ملی هوافضا، نمایشگاه موشکی نیروی هوا فضا سپاه و فروشگاه برنج وحبوبات شهنواز و همچنین تشک تن آسای و کالای خواب، لوازم آرایشی تی تیل، فروشگاه لباس زنانه خاتون، سوپر مارکت پوریا و بوستان خیام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فاز هفت تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس فاز هفت تهران، شهر تهران، محله شهرک دانشگاه تهران است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پروفسور حسابی، زکریا رازی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فاز هفت تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس شبانه روزی روزبه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فاز هفت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فاز هفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فاز دو
  دانشجو، بین امام خمینی و دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس فاز دو درمانگاه
  دانشجو، بین دانشگاه و مسکونی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس فاز سه
  دانشجو، بین مسکونی و امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فاز هفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فاز هفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فاز هفت ندارد.
  neshan logo