info
عکس آژانس شبانه روزی روزبه
category

آژانس شبانه روزی روزبه محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی آژانس شبانه روزی روزبه

آژانس شبانه روزی روزبه (تاکسی تلفنی) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و خیابان شهرک دانشگاه واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گازوئیل جایگاه 220 فجر، کارواش فجر، پادگان پشتیبانی منطقه 3 درب شماره 2، درمانگاه شهید مهدی زاده و رستوران امید قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس شبانه روزی روزبه واقع شده‌اند:

 • آژانس سفیر گشت روزبه
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، شهرک دانشگاه
 • تاکسی سرویس روزبه
  (5.0)
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، صابر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ شنبه 05 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس شبانه روزی روزبه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 05 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس شبانه روزی روزبه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس شبانه روزی روزبه ندارد.
  neshan logo