info
عکس آژانس سفیر گشت روزبه
category

آژانس سفیر گشت روزبه محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

تاکسی تلفنی

درباره‌ی آژانس سفیر گشت روزبه

آژانس سفیر گشت روزبه (تاکسی تلفنی) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و بزرگراه متوسلیان (فتح)، شهرک دانشگاه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گازوئیل جایگاه 220 فجر، کارواش فجر، پادگان پشتیبانی منطقه 3 درب شماره 2، درمانگاه شهید مهدی زاده و رستوران امید قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس سفیر گشت روزبه واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس روزبه
  (5.0)
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، صابر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شاه علی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 22 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس سفیر گشت روزبه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس سفیر گشت روزبه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس سفیر گشت روزبه ندارد.
  neshan logo