info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده محله پرواز، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده

ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده (ایستگاه اتوبوس) در محله پرواز تهران و خیابان امامزاده داوود واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله پرواز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی امامزاده صالح بن زین العابدین فرحزاد، کلینیک ایران نوین، شیرینی و آجیل شانلی، رستوران مهرگان آذربایجان و شرکت چشم یار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده تهران است که در محله پرواز قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه یادگار امام، ایثارگران، امامزاده داوود واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی فانوس قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای امامزاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تپه
  عسکری گراوند، بین میدان کتاب و فرحزادی
 • ایستگاه اتوبوس سی و یکم
  بلوار شاهنامه، عابدی، بین سی و یک و دانش
 • ایستگاه اتوبوس سی و سوم
  بلوار شاهنامه، عابدی، بیست و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهرود
  بلوار شاهنامه، عابدی، بین میدان بهرود و بیست و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده ندارد.
  neshan logo