info
عکس بانک صنعت و معدن
category

بانک صنعت و معدن (محله پارس، رشت)

درباره‌ی بانک صنعت و معدن

بانک صنعت و معدن (بانک) در محله پارس رشت و بلوار شهید انصاری واقع شده است. این مکان یکی از چهار بانک در محله پارس رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساعت آفتابی آنالماتیک پارک ملت و خانه روستایی پارک ملت و همچنین مرکز تصویربرداری نگاه، پلیس راهنمایی رانندگی، کلوچه پزی ولیعصر، رستوران پاچینی و فروشگاه مبلمان اداری صنعت کار قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک صنعت و معدن رشت

آدرس بانک صنعت و معدن رشت، شهر رشت، محله پارس، است. از بانک‌های خوب محله پارس می‌توان به بانک صنعت و معدن رشت اشاره کرد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری هم هستند که از بین آن‌ها می‌توان به بانک سپه، بانک دی شعبه رشت - کد 1301 و بانک ملی اشاره کرد. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک صنعت و معدن رشت برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوس میدان شعار، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک صنعت و معدن رشت می‌باشد.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. اگر برای انجام کاری به بانک صنعت و معدن رشت مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک صنعت و معدن رشت را ببینید. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک صنعت و معدن واقع شده‌اند:

 • بانک سپه
  تختی، بین میدان شهید انصاری و ملک
 • بانک دی شعبه رشت - کد 1301
  بلوار گلسار
 • بانک ملی
  تختی، بین شبنم و میدان شهید انصاری
 • بانک تجارت
  بلوار نماز، بین میخک و باستانی شعار
 • بانک پارسیان
  (5.0)
  بلوار گلسار، بین میدان صابرین و 92
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سامان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک صنعت و معدن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک صنعت و معدن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک صنعت و معدن ندارد.
  neshan logo