info
عکس فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده
category

فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده محله میدان گاز، شیراز

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده

فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله میدان گاز شیراز و بلوار آزادی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله میدان گاز شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ارتش و بازارچه بهشت و همچنین خشکبار یکتا شیراز، فست فود و پاچینی دو مزه، فروشگاه افق کوروش، فروشگاه درگاه و قنادی لادن قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده شیراز

آدرس فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده شیراز، شهر شیراز، محله میدان گاز و است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09177123372 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله میدان گاز به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند جانبو، فروشگاه جانبو شیراز 23041 و تعاونی ثامن الائمه نیروی انتظامی در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده شیراز برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده شیراز را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سه راه مدبر قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده شیراز زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری از فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده شیراز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده واقع شده‌اند:

 • جانبو
  هجرت، جاوید، بین جاوید 4 و 6
 • فروشگاه جانبو شیراز 23041
  بلوار آزادی، آزادی 6
 • تعاونی ثامن الائمه نیروی انتظامی
  (4.2)
  ساحلی، حر، حر 8
 • فروشگاه افق کوروش
  (4.1)
  بلوار آزادی، شهید فروغی
 • فروشگاه اتکا ولایت
  (4.2)
  بلوار قدس
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nima (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه تعاونی مصرف مرکز پیاده ندارد.
  neshan logo