info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی محله امام شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی

ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی (ایستگاه اتوبوس) در محله امام شهر یزد و بلوار ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله امام شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی سرزمین جادویی فسقلی ها و همچنین مسجد امام خمینی، آبمیوه بستنی ایستگاه تقویت، کتابخانه امام خمینی(ره)، کالای پزشکی توس طب فارمد و لوازم جانبی صدا و تصویر معین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی یزد

ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله امام شهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ولیعصر، بین پنجم و هفتم قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه فنی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی
  بلوار محمدکاظم طباطبایی، بعد از چهل و دوم
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ
  بلوار کارگر جنوبی، بلوار شیخ صدوق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی ندارد.
  neshan logo