عکس خرازی مهربانان مشاهده در نقشه نشان
category

خرازی مهربانان (اصفهان)

خرازی
5.0
3 رای
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه شهید دستجردی

موقعیت خرازی مهربانان اصفهان را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


خرازی مهربانان (خرازی) در اصفهان و بزرگراه شهید دستجردی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرزمین عجایب و همچنین ترمینال مسافربری صفه، هتل همام اصفهان، پارکینگ ترمینال صفه، ایستگاه مترو دفاع مقدس و رستوران پاسارگاد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو دفاع مقدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه شهید دستجردی

تلفن تماس: 03136732719


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Sorosh_D_58 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خرازی مهربانان اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

فروشگاه خرازی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خرازی مهربانان اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خرازی مهربانان اصفهان ندارد.
neshan logo