info
عکس شرکت نیوشا داریان
category

شرکت نیوشا داریان محله کشاورز غربی، تهران

شرکت خصوصی
4.2
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت نیوشا داریان

شرکت نیوشا داریان (شرکت خصوصی) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان شیرزاد واقع شده است. این شرکت یکی از سی و پنج شرکت خصوصی در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین کلینیک ویژه فوق تخصصی اساتید دانشگاه علوم پزشکی، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، کنسول کلینیک، داروخانه شبانه روزی فارابی و مطب دکتر مهرداد صالحی فوق تخصص جراحی قلب و عروق قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این شرکت یکی از شرکت‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت نیوشا داریان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهران (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 26 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت نیوشا داریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت نیوشا داریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت نیوشا داریان ندارد.
neshan logo