info
عکس سرویس مصرف کنندگان سامسونگ
category

سرویس مصرف کنندگان سامسونگ محله آرژانتین - ساعی، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرویس مصرف کنندگان سامسونگ

سرویس مصرف کنندگان سامسونگ (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان دوازدهم غربی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه زنجیره‌ای در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان پاستور نو، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید آفریقا و همچنین سام سرویس، نمایندگی سامسونگ، سام سرویس، مرکز تصویربرداری دکتر شاکری، شرکت داده ورزی سداد و گل فروشی آنلاین VIPSHOP قرار گرفته است.

درباره فروشگاه سرویس مصرف کنندگان سامسونگ تهران

فروشگاه سرویس مصرف کنندگان سامسونگ تهران در محله آرژانتین - ساعی شهر تهران، در قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 0218255 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه سرویس مصرف کنندگان سامسونگ تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله آرژانتین - ساعی به شمار آورد. جانبو تستی دفترمرکزی، دفتر مرکزی جانبو و تامین کننده تجهیزات نفتی پترو ساحل از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه سرویس مصرف کنندگان سامسونگ تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سرویس مصرف کنندگان سامسونگ تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سنایی قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه سرویس مصرف کنندگان سامسونگ تهران ایستگاه مترو میرزای شیرازی نیز می‌باشد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه سرویس مصرف کنندگان سامسونگ تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه سرویس مصرف کنندگان سامسونگ تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد سرویس مصرف کنندگان سامسونگ

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  azizi
  شنبه 18 اردیبهشت ماه 1400

  سرویس مصرف کنندگان سامسونگ با تیم حرفه ای سام سرویس با ارائه خدمات بسیار مناسب

  1
 • avatar
  Ehsan
  جمعه 17 اردیبهشت ماه 1400

  بدک نیست فقط چرا گرون حساب میکنند بعد لوازم نمیدن که خودت تعمیر کنی حتما سرویسکار خودشون باید قطعات یدکی رو عوض کنه

 • avatar
  خوشرو
  سه شنبه 26 اسفند ماه 1399

  سرویس مصرف کنندگان سامسونگ از فروشگاه های معمولی با خدمات دهی بسیار ضعیف و در کل اصلا جالب نیست


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده سرویس مصرف کنندگان سامسونگ واقع شده‌اند:

 • جانبو تستی دفترمرکزی
  مطهری، بین سنایی و میرزای شیرازی
 • دفتر مرکزی جانبو
  میرزای شیرازی، مطهری
 • تامین کننده تجهیزات نفتی پترو ساحل
  بهشتی، میرعماد، نهم
 • تولیدی کفش پاچرمی
  بهشتی، ایزد
 • دقیق فرایند کنترل
  خالد اسلامبولی (وزرا)، سوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مشهدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس مصرف کنندگان سامسونگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس مصرف کنندگان سامسونگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس مصرف کنندگان سامسونگ ندارد.
  neshan logo