info
عکس سوپر مارکت ایرانیان
category

سوپر مارکت ایرانیان (محله فرزانه، رشت)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت ایرانیان

سوپر مارکت ایرانیان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فرزانه رشت و بلوار ولیعصر واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فرزانه رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه سوخت فرزانه، لوازم یدکی ال 90 دریاکار، پنجره دو جداره باران کویر، ایستگاه تاکسی انزلی و تعمیرگاه ایران فرانس هومن رضا قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت ایرانیان واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت مهراد
  بلوار دیلمان شرقی، بارش سوم، مارلیک
 • سوپر مارکت امید
  ارشاد، بهار 3
 • سوپر مارکت
  بلوار دیلمان شرقی، بلوار امام علی
 • سوپر مارکت تیراژه
  ارشاد، بین بهارستان 2 و بهار 6
 • سوپری شمس
  ارشاد، ارشاد 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط vahidi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت ایرانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت ایرانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ایرانیان ندارد.
  neshan logo