info
عکس سوپرمارکت
category

سوپرمارکت محله دیلمان، رشت

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت

سوپرمارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله دیلمان رشت و بلوار آذر اندامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله دیلمان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کی چی بازار و همچنین کافه ه‍ آرت (Cafe He Art)، کافه خوراک مادام موسیو، کاراپست، کامپیوتر کاوشگران راه علم و دبستان دخترانه کوثر قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت میشا
  بزرگراه خرمشهر، کاج، شهید موسی نژاد، بین سوم و دوم
 • سوپر مارکت بوستان
  بلوار احمدزاده، امید
 • سوپر مارکت پارک
  بلوار احمدزاده، بین امید و بلوار شهید انصاری
 • سوپر مارکت مجید
  بلوار سمیه، 130، یلدا، توحید 8
 • سوپرمارکت امین
  بلوار دیلمان غربی، یلدا، بین توحید 6 و 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی باخدا (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت ندارد.
  neshan logo