عکس ایستگاه اتوبوس شهرک البرز
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهرک البرز (محله شهرک نفت (البرز)، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان، بین دزفول و میدان مسجدسلیمان

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهرک البرز در محله شهرک نفت (البرز) تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهرک البرز (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان آبادان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز سه شنبه بازار و همچنین سرای محله شهرک نفت، داروخانه دکتر اسمعیلی، املاک نفت، کافه مارون و بوستان مادر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک البرز

در شهر تهران، محله شهرک نفت (البرز) خیابان آبادان، ایستگاه اتوبوس شهرک البرز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان، بین دزفول و میدان مسجدسلیمان قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس شهرک البرز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهيد محلاتی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی سرویس تک - سیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک البرز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان، بین دزفول و میدان مسجدسلیمان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک البرز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایران خودرو
  بزرگراه ارتش، بین شریفی و مهتاب
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی
  بزرگراه ارتش، تقاطع نیروی زمینی
 • ایستگاه اتوبوس پیام نور
  بزرگراه ارتش
 • ایستگاه اتوبوس مینی سیتی
  بزرگراه ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک البرز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک البرز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک البرز ندارد.
  neshan logo