info
عکس سفره خانه سنتی دایان
category

سفره خانه سنتی دایان محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی سفره خانه سنتی دایان

سفره خانه سنتی دایان (کافی‌شاپ) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان خوشوقت واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از پنجاه کافی‌شاپ در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین فلکه دوم تهرانپارس، مرکز تجاری اداری پارسیان، فروشگاه رفاه، طباخی کاج و کافی نت فراسیستم قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ سفره خانه سنتی دایان تهران

کافی شاپ سفره خانه سنتی دایان تهران در شهر تهران محله تهرانپارس غربی واقع شده است. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد کافی شاپ سفره خانه سنتی دایان تهران، با شماره تلفن آن 02177701764 تماس بگیرید.

کافی شاپ سفره خانه سنتی دایان تهران یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله تهرانپارس غربی است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی قرار دارند.

چطور به کافی شاپ سفره خانه سنتی دایان تهران برویم؟

یکی از امتیازات کافی شاپ سفره خانه سنتی دایان تهران، نزدیک بودن آن به ایستگاه اتوبوس شاهد چهار است. برای رفتن به این کافی شاپ، می‌توانید در ایستگاه مترو تهرانپارس پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ سفره خانه سنتی دایان تهران به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

در اینجا می‌توانید تصاویر کافی شاپ سفره خانه سنتی دایان تهران و ایستگاه‌های نزدیک آن را ببینید. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده سفره خانه سنتی دایان واقع شده‌اند:

 • کافه شطرنج
  بزرگراه باقری، زفرقندی (196 شرقی)
 • کافه رستوران دورهمی
  فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، میرزازاده (اخوت)، بین ضرغامی و صنوبر
 • کافه بادون
  بلوار خوشوقت، ستانی
 • کافه کوکوناین
  بلوار خوشوقت، بابا یوسفی، بین میدان قمر بنی هاشم و پروین
 • زیم کافه
  میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ایرانمهر (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سفره خانه سنتی دایان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سفره خانه سنتی دایان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سفره خانه سنتی دایان ندارد.
  neshan logo