info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ گاز کمربندی
category

ایستگاه اتوبوس پمپ گاز کمربندی محله کوچه بیوک، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ گاز کمربندی

ایستگاه اتوبوس پمپ گاز کمربندی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوچه بیوک یزد و بلوار رضا پاکنژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوچه بیوک یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین کمربندی، مجتمع آموزشی خاتم الانبیا ص یزد، ساندویچ ناصر، فروشگاه پالادیوم و کاشی فروشی ایران زمین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ گاز کمربندی یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس پمپ گاز کمربندی یزد، شهر یزد، محله کوچه بیوک است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار رضا پاکنژاد، بین کوی اول محمدعلی لوک زاده و کوی هفدم پاکنژاد قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پمپ گاز کمربندی یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ گاز کمربندی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ترمینال دولت آباد
  بلوار دولت آباد، بین سروش و بلوار 22 بهمن
 • ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه
  بلوار مطهری، مطهری 22
 • ایستگاه اتوبوس پارک حافظ
  پاکنژاد، بین ولیعصر و امام حسن مجتبی
 • ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد
  شهید صدوقی شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ گاز کمربندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ گاز کمربندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ گاز کمربندی ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار رضا پاکنژاد، بین کوی اول محمدعلی لوک زاده و کوی هفدم پاکنژاد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo