info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه محله قائم مقام - سنائی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه

ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله قائم مقام - سنائی تهران و خیابان مفتح، کریمخان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله قائم مقام - سنائی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مادر و همچنین میدان هفت تیر، مسجد الجواد، کارگزاری مفید، کافه و رستوران هور و مرغ سوخاری تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هفت تیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه تهران است که در محله قائم مقام - سنائی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مفتح، کریمخان قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو طالقانی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آرمن تاکسی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان هفت تیر تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم مقام
  مطهری، بین سرافراز و قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس سرافراز
  بزرگراه مدرس، مطهری
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  مفتح جنوبی، طالقانی، بین زحل و طالبیان
 • ایستگاه اتوبوس ویلا
  میرزای شیرازی، قرنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه ندارد.
  neshan logo