عکس ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه (محله قائم مقام - سنائی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مفتح جنوبی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه در محله قائم مقام - سنائی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله قائم مقام - سنائی تهران و خیابان ورودی مترو هفت تیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله قائم مقام - سنائی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مادر و همچنین هتل مروارید تهران، قیمه قورمه، مسجد الجواد، میدان هفت تیر و کارگزاری مفید قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هفت تير، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه است که در محله قائم مقام - سنائی خیابان ورودی مترو هفت تیر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مفتح جنوبی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو هفت تير در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کد 30 قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مفتح جنوبی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان هفت تیر تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم مقام
  مطهری، بین سرافراز و قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس سرافراز
  مطهری، بین سرافراز و قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  مفتح جنوبی، طالقانی، بین زحل و طالبیان
 • ایستگاه اتوبوس ویلا
  قرنی، بین ملک الکلامی و استاد شهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه ندارد.
  neshan logo