info
عکس ایستگاه اتوبوس رجایی 29
category

ایستگاه اتوبوس رجایی 29 محله رشتیان، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رجایی 29

ایستگاه اتوبوس رجایی 29 (ایستگاه اتوبوس) در محله رشتیان رشت و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله رشتیان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تاکسی تلفنی البرز، نمایندگی بیمه دانا، شعبه مادیران رشت، نمایندگی تعمیر مادیران و باشگاه بدن سازی بدن متفاوت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رجایی 29 رشت

ایستگاه اتوبوس رجایی 29 رشت را می‌توانید در شهر رشت، محله رشتیان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رجایی، بین رجایی 29 و 31 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس رجایی 29 رشت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف رشت می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی پیمان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رجایی 29 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیرسرا
  سردار جنگل، بین آیت الله طالقانی و آیت الله انشایی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه سردار جنگل
  آیت الله طالقانی، نرسیده به نصراله زاده
 • ایستگاه اتوبوس بعثت 8
  بلوار شهید قلی پور، بعثت، بین بعثت 8 و 10
 • ایستگاه اتوبوس صفاری
  بلوار 8 دی، بین صفاری و اصالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رجایی 29 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رجایی 29 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رجایی 29 ندارد.
  neshan logo