info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی جام جم
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی جام جم محله صدا و سیما، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی جام جم

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی جام جم (ایستگاه اتوبوس) در محله صدا و سیما یزد و بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله صدا و سیما یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج نور و سوپر آران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی جام جم یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی جام جم یزد، شهر یزد، محله صدا و سیما است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی جام جم یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ارابه قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی جام جم یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مسکونی جام جم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 39 و 41
 • ایستگاه اتوبوس اندیشه
  بلوار جعفرزاده
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 105 و 113
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی جام جم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی جام جم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی جام جم ندارد.
  neshan logo