عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی (محله ریاضی یزدی، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار ابن سینا

موقعیت ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی در محله ریاضی یزدی یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی (ایستگاه اتوبوس) در محله ریاضی یزدی یزد و بلوار ابن سینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله ریاضی یزدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مرکز خرید آریا و همچنین یزد شیک سوییت، کافه رستوران ناپلازا، باشگاه پیام آرامش، داروخانه دکتر فخرالدینی و لوازم التحریر باران قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار ابن سینا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مسکونی ساقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر
  بلوار جهاد، بین پاسداران 2 و صابران
 • ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک
  بلوار پاسداران، بین کوچه 17 پاسداران و بلوار یاسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی ندارد.
  neshan logo