info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران محله صدا و سیما، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران (ایستگاه اتوبوس) در محله صدا و سیما یزد و بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صدا و سیما یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج نور، ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی جام جم و سوپر آران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران یزد، شهر یزد، محله صدا و سیما است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس ارابه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مسکونی باران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه 103
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 103 و 105
 • ایستگاه اتوبوس اندیشه
  بلوار جعفرزاده
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 39 و 41
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران ندارد.
  neshan logo