عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین (محله جواد الائمه، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید قندی، بین شهيد قندي 1 و بلوار صیاد شیرازی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین در محله جواد الائمه یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین (ایستگاه اتوبوس) در محله جواد الائمه یزد و خیابان شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله جواد الائمه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آریا و همچنین شیرینی گلبن، دبستان پسرانه دوره اول شهید راضی، رستوران ایتالیایی رم، زیتون و لوازم التحریر باران قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، شهید قندی، بین شهيد قندي 1 و بلوار صیاد شیرازی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مسکونی نگین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور
  بلواردانشگاه، بین یاس و ملّاصدرا
 • ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات
  بلوار شهید قندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین ندارد.
  neshan logo