info
عکس حسینییه امام حسن مجتبی (ع)
category

حسینییه امام حسن مجتبی (ع) محله سوانح سوختگی، یزد

مهمانپذیر و پانسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی حسینییه امام حسن مجتبی (ع)

حسینییه امام حسن مجتبی (ع) (مهمانپذیر و پانسیون) در محله سوانح سوختگی یزد و خیابان مقداد واقع شده است. این مکان یکی از پنج مهمانپذیر و پانسیون در محله سوانح سوختگی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) و شبکه هزاره و همچنین کافه رستوران تاک، مدیران خودرو فلاحی، بیمه ملت نمایندگی دورایران، بوستان حافظ و ظروف یکبار مصرف معینی نژاد قرار گرفته است.
سایر مهمانپذیرهای که در محدوده حسینییه امام حسن مجتبی (ع) واقع شده‌اند:

 • مهمانسرای شرکت مپنا توسع 2
  بلوار رضا پاکنژاد، نور 39
 • سوئیت پارسا یزد
  (5.0)
  خیابان انقلاب، شهید داوودی، جهاد، پارسا
 • مجتمع رفاهی پیروزی - بهزیستی
  (5.0)
  بیست و دو بهمن، مسجد اعظم، بین کوچه 42 و شهید امیرحسین زارع
 • ساختمان نیروگاه هرمزگان (یزد)
  (5.0)
  پاکنژاد، بلوار 22 بهمن، طالقانی
 • خانه مسافر البرز
  (2.3)
  بلوار یزد باف، دوازدهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بادرام (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حسینییه امام حسن مجتبی (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد حسینییه امام حسن مجتبی (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حسینییه امام حسن مجتبی (ع) ندارد.
  neshan logo