info
عکس مجتمع رفاهی پیروزی - بهزیستی
category

مجتمع رفاهی پیروزی - بهزیستی محله سوانح سوختگی، یزد

مهمانپذیر و پانسیون
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع رفاهی پیروزی - بهزیستی

مجتمع رفاهی پیروزی - بهزیستی (مهمانپذیر و پانسیون) در محله سوانح سوختگی یزد و خیابان مسجد اعظم واقع شده است. این مکان یکی از پنج مهمانپذیر و پانسیون در محله سوانح سوختگی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) و پاساژ خاتم و همچنین پارک شهدای کوچه بیوک، فروشگاه مواد غذایی رنگین کمان، گلزار شهدای کوچه بیوک، توالت عمومی و حسینیه کوچه بیوک قرار گرفته است.
سایر مهمانپذیرهای که در محدوده مجتمع رفاهی پیروزی - بهزیستی واقع شده‌اند:

 • باشگاه بانوی کویر
  بلوار مطهری، باقرزاده
 • مهمانسرای شرکت مپنا توسع 2
  بلوار رضا پاکنژاد، نور 39
 • حسینییه امام حسن مجتبی (ع)
  پاکنژاد، حاتمی پور، مقداد
 • سوئیت پارسا یزد
  (5.0)
  خیابان انقلاب، شهید داوودی، جهاد، پارسا
 • ساختمان نیروگاه هرمزگان (یزد)
  (5.0)
  پاکنژاد، بلوار 22 بهمن، طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دادرس (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع رفاهی پیروزی - بهزیستی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع رفاهی پیروزی - بهزیستی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع رفاهی پیروزی - بهزیستی ندارد.
  neshan logo