info
عکس ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113
category

ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113 محله بهار، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113

ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهار تبریز و خیابان بهار واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله بهار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک بانوان بهار، دانشگاه الزهرا، فست فود سیب لند، مرکز شبانه روزی خدمات درمانی و پیشگیری از هاری و مرکزمخابرات بهار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113 تبریز

آدرس ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113 تبریز، شهر تبریز، محله بهار است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بهار، بین قیرمیزی باغ و مخابرات است. ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113 تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی هشت بهشت قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113 تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تربیت معلم 113 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه باغ (دربند باغ)
  طالار، مسیر ویژه، بین صائب و باغ دربندی
 • ایستگاه اتوبوس حاج قیمعلی
  طالار، مسیر ویژه، بین شهید غفاری و هیهاتی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه باغ ( دربند باغ )
  سینا (باغ)، بین خیر و باغ دربندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113 ندارد.
  neshan logo