info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه باغ ( دربند باغ )
category

ایستگاه اتوبوس کوچه باغ ( دربند باغ ) محله کوچه باغ، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه باغ ( دربند باغ )

ایستگاه اتوبوس کوچه باغ ( دربند باغ ) (ایستگاه اتوبوس) در محله کوچه باغ تبریز و خیابان سینا (باغ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله کوچه باغ تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شفا و بازار ابزار قونقا و همچنین بازار مرکزی ابزار، نمایندگی سایپا پیری، بازرگانی وفا دوست، ساندویچ بهزاد و فودیل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه باغ ( دربند باغ ) تبریز

ایستگاه اتوبوس کوچه باغ ( دربند باغ ) تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله کوچه باغ پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به سینا (باغ)، بین خیر و باغ دربندی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوچه باغ ( دربند باغ ) تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی بهار واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوچه باغ ( دربند باغ ) تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه باغ ( دربند باغ ) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه گجیل
  فلسطین، بین فرتاش و توحید
 • ایستگاه اتوبوس قره داش
  منجم - نیروی هوایی، بین سیاهپوش و رضوان 2
 • ایستگاه اتوبوس حاج اسد
  باغ، بین دربند شاهوردی و بقال
 • ایستگاه اتوبوس ورجی باشی
  بهار، بین شهید نوحه خوان و شاهوردی
 • ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113
  بهار، بین قیرمیزی باغ و مخابرات
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه باغ ( دربند باغ ) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه باغ ( دربند باغ ) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه باغ ( دربند باغ ) ندارد.
  neshan logo