info
عکس ایستگاه اتوبوس قره داش
category

ایستگاه اتوبوس قره داش محله منجم، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قره داش

ایستگاه اتوبوس قره داش (ایستگاه اتوبوس) در محله منجم تبریز و خیابان منجم - نیروی هوایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله منجم تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارتخوان آرتا و همچنین مسجد رضوان، بیمه پارسیان - مجتمع تبریز، خدمات فنی و مهندسی آداک سرویس تبریز ، عطاری ریحان و صافکاری حاج رسول شرفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قره داش تبریز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز، ایستگاه اتوبوس قره داش تبریز است که در محله منجم قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در منجم - نیروی هوایی، بین سیاهپوش و رضوان 2 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس قره داش تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی آریا گشت قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس قره داش تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قره داش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد آل محمد
  قره آغاج - قدس، بین پیشکار و الفت
 • ایستگاه اتوبوس کوچه باغ ( دربند باغ )
  سینا (باغ)، بین خیر و باغ دربندی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه باغ (دربند باغ)
  طالار، مسیر ویژه، بین صائب و باغ دربندی
 • ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113
  بهار، بین قیرمیزی باغ و مخابرات
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قره داش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قره داش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قره داش ندارد.
  neshan logo