info
عکس ایستگاه اتوبوس امیرخیزی1()
category

ایستگاه اتوبوس امیرخیزی1() محله سردار ملی، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امیرخیزی1()

ایستگاه اتوبوس امیرخیزی1() (ایستگاه اتوبوس) در محله سردار ملی تبریز و خیابان شمس تبریزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله سردار ملی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر ببری، پلاسکو خانه و کاشانه، سرویس مرکزی فرید بوش هیتاچی، پیشخوان خدمات اینترنتی جیمبو و سوپر گوشت حامد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امیرخیزی1() تبریز

در شهر تبریز، محله امیرخیز ، ایستگاه اتوبوس امیرخیزی1() تبریز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شمس تبریزی، بین خط ویژه و شالچیلار واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امیرخیزی1() تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایفل واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امیرخیزی1() واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورجی باشی
  بهار، بین شهید نوحه خوان و شاهوردی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ستارخان
  میدان ستارخان - یکه توکان
 • ایستگاه اتوبوس انتهای راسته کوچه
  شهید مطهری، بین صدرالدین و صابونچی
 • ایستگاه اتوبوس قره داش
  منجم - نیروی هوایی، بین سیاهپوش و رضوان 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امیرخیزی1() اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امیرخیزی1() در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امیرخیزی1() ندارد.
  neshan logo