info
عکس ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر
category

ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر محله محله زیبا، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر

ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر (ایستگاه اتوبوس) در محله محله زیبا یزد و بلوار دهه فجر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله محله زیبا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نبات شیرین جهان یزد، میدان صاحب الزمان، مسجد موسی بن جعفر ، ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان و الکتریکی سعدانیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر یزد

ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله محله زیبا پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دهه فجر، بین میدان صاحب الزمان و شهید هاشمی نسب است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موسی ابن جعفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت
  بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه الزهرا
  سلمان فارسی، بین تفضلی و قدس
 • ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی
  امام مهدی، بین مهدی 34 و 36
 • ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله مدرس
  بلوار مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر ندارد.
  neshan logo