info
عکس ایستگاه اتوبوس پل خاقانی
category

ایستگاه اتوبوس پل خاقانی محله نارمک جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل خاقانی

ایستگاه اتوبوس پل خاقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله نارمک جنوبی تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله نارمک جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خاقانی و همچنین تالار تشریفات کلاسیک، بوستان شقایق، دبیرستان پسرانه خوارزمی، کتابخانه شقایق و طباخی حاج علی خانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل خاقانی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پل خاقانی تهران، شهر تهران، محله نارمک جنوبی است. این ایستگاه اتوبوس در دماوند، بین میدان شقایق و مسیل جاجرود قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل خاقانی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل خاقانی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل خاقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه باقری، خاقانی، شهید سرمدیان، وصالی، بین شواخ و افضلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل خاقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل خاقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل خاقانی ندارد.
  neshan logo