info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید فلاحی
category

ایستگاه اتوبوس شهید فلاحی محله لویزان - شیان، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید فلاحی

ایستگاه اتوبوس شهید فلاحی (ایستگاه اتوبوس) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان کنارگذر بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین درمانگاه شهید فلاحی نزاجا، اداره بهداشت، امداد و درمان نزاجا، دندانپزشکی کلینیک شهید فلاحی، پارکینگ کلینیک شهید فلاحی و داروخانه دکتر هجرتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فلاحی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهید فلاحی تهران است که در محله لویزان - شیان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بابایی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید فلاحی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فلاحی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فلاحی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر
  بابایی، نوبهار جنوبی، شعبانلو
 • ایستگاه اتوبوس هوانیروز
  بزرگراه شهید بابایی
 • ایستگاه اتوبوس تالار سرباز
  نیروی زمینی، ازگل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط زهراسادات (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فلاحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فلاحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فلاحی ندارد.
  neshan logo