info
عکس داروخانه دکتر احمد طوسی زاده
category

داروخانه دکتر احمد طوسی زاده اصفهان

درباره‌ی داروخانه دکتر احمد طوسی زاده

داروخانه دکتر احمد طوسی زاده (داروخانه) در اصفهان و خیابان محسن افیونی زاده واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری ترنج و همچنین رستوران بزرگمهر، دندان پزشکی هشت بهشت، بستنی فروشی شهر یخی، هشت بهشت و دکتر زهرا صابری قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر احمد طوسی زاده اصفهان

برای رفتن به داروخانه دکتر احمد طوسی زاده اصفهان باید به شهر اصفهان، محله تل واسکان بروید. آدرس دقیق این داروخانه، استان اصفهان، اصفهان، بزرگمهر، محسن افیونی زاده است. شماره تلفن داروخانه دکتر احمد طوسی زاده اصفهان، 03132644901 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید.

داروخانه دکتر احمد طوسی زاده اصفهان از داروخانه‌های خوب محله تل واسکان است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی قرار دارند. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر، داروخانه فدک و داروخانه دکتر دهقان هم در این محدوده قرار دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر احمد طوسی زاده اصفهان برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. ایستگاه اتوبوس ملک در نزدیکی داروخانه دکتر احمد طوسی زاده اصفهان قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر احمد طوسی زاده اصفهان را ببینید. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر احمد طوسی زاده واقع شده‌اند:

 • داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر
  شریف واقفی، بین خجسته و محمد لوح موسوی
 • داروخانه فدک
  هشت بهشت غربی، بین دکتر شریعتی و نسترن
 • داروخانه دکتر دهقان
  گلزار، بین رجایی و شکفته
 • داروخانه دکتر ایمانه دهقانی (ابطالی)
  هشت بهشت غربی، تقاطع مجاهد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 11 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر احمد طوسی زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 11 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر احمد طوسی زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر احمد طوسی زاده ندارد.
  neshan logo