info
عکس فیزیوتراپی ایرانیان
category

فیزیوتراپی ایرانیان اصفهان

ارائه‌دهنده خدمات فیزیوتراپی
4.0
11 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فیزیوتراپی ایرانیان

فیزیوتراپی ایرانیان (ارائه‌دهنده خدمات فیزیوتراپی) در اصفهان و خیابان رکن الدوله غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری ترنج و همچنین رستوران بزرگمهر، بستنی فروشی شهر یخی، دکتر زهرا صابری، کلینیک دندان پزشکی بهشت لبخند و پارکینگ هشت بهشت قرار گرفته است.
سایر مراکز فیزیوتراپی که در محدوده فیزیوتراپی ایرانیان واقع شده‌اند:

 • فیزیوتراپی نصر
  هشت بهشت غربی، دکتر شریعتی
 • فیزیوتراپی نیکا
  هشت بهشت غربی
 • مرکز فیزیوتراپی پارس شیبانی
  (5.0)
  بزرگمهر، بین پرنیا و مستوفی
 • فیزیوتراپی التیام
  (2.0)
  بزرگمهر، طاووسی
 • فیزیوتراپی بیمارستان شهید صدوقی
  (3.5)
  بزرگمهر، شهرستانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فیزیوتراپی ایرانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فیزیوتراپی ایرانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فیزیوتراپی ایرانیان ندارد.
  neshan logo