info
عکس ایستگاه اتوبوس نانوایی
category

ایستگاه اتوبوس نانوایی محله مبارزان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نانوایی

ایستگاه اتوبوس نانوایی (ایستگاه اتوبوس) در محله مبارزان اراک و خیابان خرداد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله مبارزان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه سنگ و گوهر جهان بین و همچنین نانوایی بربری، مسجد رسول اکرم، ایستگاه اتوبوس شهریور 6، پایگاه اورژانس حضرت زهرا و کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان مرکزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نانوایی اراک

در شهر اراک، محله مبارزان ، ایستگاه اتوبوس نانوایی اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در میلاد، خرداد، بین خرداد 1 و 2 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نانوایی اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس هپکو واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نانوایی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نانوایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رسالت 7
  شهیدان رجایی، مبارزان، بین رسالت 5 و 7
 • ایستگاه اتوبوس پارک لاله
  بلوار قدس، بین بهار و ابوریحان بیرونی
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرا
  وحدت اسلامی، غدیر، امامت
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرا1
  وحدت اسلامی، استاد شجریان، بین رسالت و امامت
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، امام حسین ع، گلزار 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نانوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نانوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نانوایی ندارد.
  neshan logo