info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک لاله
category

ایستگاه اتوبوس پارک لاله محله بلوار قدس، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک لاله

ایستگاه اتوبوس پارک لاله (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار قدس اراک و بلوار قدس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نصر و همچنین گلفروشی ماه گل، پارک لاله، خودپرداز بانک کوثر، نانوایی لواش و کافی نت ویکتور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک لاله اراک

در شهر اراک، محله شهرک شهید بهشتی ، ایستگاه اتوبوس پارک لاله اراک قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار قدس، بین بهار و ابوریحان بیرونی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک لاله اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس هپکو هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک لاله اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک لاله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع جهاد
  بلوار کشاورز، بوعلی سینا
 • ایستگاه اتوبوس استانداری
  بلوار فاطمیه، بهاران 29
 • ایستگاه اتوبوس نانوایی
  میلاد، خرداد، بین خرداد 1 و 2
 • ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 1
  بلوار حافظیه، بعد از حمیده دریابیگی
 • ایستگاه اتوبوس حاج کاظمی
  دانشگاه، بلوار قدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک لاله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک لاله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک لاله ندارد.
  neshan logo