عکس تاکسی دربستی تهران شمال ترمینال شرق
category

تاکسی دربستی تهران شمال ترمینال شرق (محله آشتیانی، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دماوند، بعد از حیدری

موقعیت تاکسی دربستی تهران شمال ترمینال شرق در محله آشتیانی را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

تاکسی دربستی تهران شمال ترمینال شرق (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله آشتیانی تهران و خیابان دماوند واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این پایانه یکی از پنج پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله آشتیانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز تخصصی کاویان و برج مرجان و همچنین سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران، ترمینال شرق (تهرانپارس)، کبابی و طباخی شبانه روزی تک شرق، ساندویچ باماهاس تهرانپارس و شهر کتاب شرق قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دماوند، بعد از حیدری

تلفن تماس: 02177148449

وب‌سایت رسمی: taxishomal.ir


سایر پایانه‌های که در محدوده تاکسی دربستی تهران شمال ترمینال شرق واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی دربستی تهران شمال ترمینال شرق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی دربستی تهران شمال ترمینال شرق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی دربستی تهران شمال ترمینال شرق ندارد.