info
عکس ایستگاه اتوبوس ظهیر الاسلام
category

ایستگاه اتوبوس ظهیر الاسلام محله بید آباد، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ظهیر الاسلام

ایستگاه اتوبوس ظهیر الاسلام (ایستگاه اتوبوس) در محله بید آباد اصفهان و خیابان ظهیر الاسلام واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله بید آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان احمدیه و مجتمع تجاری پارک شهر و همچنین مجتمع فرهنگی مذهبی هیئت قائمیه اصفهان، اسنک آقای خاص، اداره کل تبلیغات اسلامی ، گز مظفری و نانوایی لواش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ظهیر الاسلام اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس ظهیر الاسلام اصفهان است که در محله محله نو قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ظهیر الاسلام می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ظهیر الاسلام اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی دوستی شقایق قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ظهیر الاسلام اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ظهیر الاسلام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  شهید فروغی، بین ولیعصر و فرهاد
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان صدیقه طاهره
  خرم شمالی، بین خیامباشی و فیض
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 19 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ظهیر الاسلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ظهیر الاسلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ظهیر الاسلام ندارد.
  neshan logo