info
عکس تعاونی سواری کرایه استقلال
category

تعاونی سواری کرایه استقلال محله شهرک آپادانا، تهران

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعاونی سواری کرایه استقلال

تعاونی سواری کرایه استقلال (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان رحمانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این پایانه یکی از شانزده پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال غرب، پارکینگ توقیفی عرفان، مسجد حضرت علی اکبر (ع) ترمینال غرب، ترمینال تاکسی های بین شهری و پارکینگ بهار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو میدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پایانه‌های که در محدوده تعاونی سواری کرایه استقلال واقع شده‌اند:

 • شرکت مسافربری سفر گستر ایرانیان
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • ترمینال
  بزرگراه جناح، دانش
 • شرکت محبان سیر پارسیان
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • سر خیابان جناح
  (4.0)
  بزرگراه لشگری، میدان آزادی
 • شرکت مسافربری همسفر چابکسواران
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعاونی سواری کرایه استقلال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعاونی سواری کرایه استقلال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعاونی سواری کرایه استقلال ندارد.
  neshan logo