info
عکس ایستگاه اتوبوس حسینیه خرمشهر
category

ایستگاه اتوبوس حسینیه خرمشهر محله پل نواب، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حسینیه خرمشهر

ایستگاه اتوبوس حسینیه خرمشهر (ایستگاه اتوبوس) در محله پل نواب یزد و خیابان باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله پل نواب یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یزد تخفیف و همچنین مسجد خرمشاه، پیتزا روژان، آرامگاه مهدی آذر یزدی، فیزیوتراپی تسکین و سنگ اسکان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینیه خرمشهر یزد

در شهر یزد، محله پل نواب ، ایستگاه اتوبوس حسینیه خرمشهر یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در باهنر، بین محمد جلال نور بالا و آذر یزدی 1 قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حسینیه خرمشهر یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی وحدت مکان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حسینیه خرمشهر یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حسینیه خرمشهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اداره پست
  بهشتی، بین میدان امام حسین و بهشتی 3
 • ایستگاه اتوبوس پمپ گاز
  کوثر
 • ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر
  کوثر، بین میدان امام حسین و وحدت
 • ایستگاه اتوبوس میدان باهنر
  پل باهنر، بلوار رضا پاکنژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حسینیه خرمشهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حسینیه خرمشهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حسینیه خرمشهر ندارد.
  neshan logo