info
عکس پت شاپ دکترپت
category

پت شاپ دکترپت محله خرم، اراک

درباره‌ی پت شاپ دکترپت

پت شاپ دکترپت (فروشگاه) در محله خرم اراک و خیابان مرتضی کیانخواه واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه در محله خرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کوروش و همچنین رستوران توکیو ، دکترپت Dr.Pet، کاردرمانی و گفتاردرمانی پویش، فست فود برگرتین و نانوایی فتیر لقمه قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده پت شاپ دکترپت واقع شده‌اند:

 • پرو پروتئین
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، نگهبان
 • گالری شمعک
  قدوسی، مشتاقی
 • محصولات ارگانیک سرزمین سلامتی
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، مسلمی، بین نارون 3 و باقری
 • تعاونی مصرف کارکنان علوم پزشکی
  بلوار امام خمینی، صحیفی
 • فروشگاه نقره
  خیابان شهید رجایی، یزدانی، بین محمود آبادی و لادن 3
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خلیلی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 20 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پت شاپ دکترپت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پت شاپ دکترپت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پت شاپ دکترپت ندارد.
  neshan logo