info
عکس ایستگاه اتوبوس داوودی
category

ایستگاه اتوبوس داوودی محله اتابک، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس داوودی

ایستگاه اتوبوس داوودی (ایستگاه اتوبوس) در محله اتابک تهران و خیابان امام علی، شمال واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله اتابک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اتابک، خودپرداز بانک سامان، نانوایی خراسان، مسجد الزهرا و کبابسرای باجناق خوب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس داوودی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس داوودی تهران است که در محله اتابک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام علی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس داوودی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید پردیس تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس داوودی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده داوودی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خواجوی کرمانی
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی
 • ایستگاه اتوبوس اطلس
  رضایی، تقاطع احمدی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه
  خاوران، شهید انورزاده، سیبی، رستگار، بین آزادگر و نیک بخت
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هاشم آباد
  بزرگراه بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس داوودی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس داوودی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس داوودی ندارد.
  neshan logo