info
عکس نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو
category

نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو محله اروند، مشهد

فروشگاه فرش و موکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو

نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو (فروشگاه فرش و موکت) در محله اروند مشهد و خیابان اروند واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع بقیه الله (عج)، آموزش رانندگی آرامش، رستوران بهارستان تک، کافی شاپ سوته دلان و درمانگاه دکتر معصومی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو مشهد

فروشگاه نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو مشهد در شهر مشهد، محله اروند و قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09155190268 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله اروند است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه نگین پردیس و فروشگاه فرش آقاخانی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو مشهد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو مشهد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس انتهای پارک رجا قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو مشهد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو مشهد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های فرش و موکت که در محدوده نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه نگین پردیس
  (5.0)
  بلوار حر، حر 9، بین معقول 8 و 10
 • فروشگاه فرش آقاخانی
  (5.0)
  بلوار حر، بین حر 14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عذرا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایشگاه فرش و لوازم خانگی ایزانلو ندارد.
  neshan logo