info
عکس غذا کده بانو
category

غذا کده بانو محله آهنگ، تهران

کترینگ و آشپزخانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی غذا کده بانو

غذا کده بانو (کترینگ و آشپزخانه) در محله آهنگ تهران و خیابان بیست و ششم واقع شده است. این مکان یکی از سه کترینگ و آشپزخانه در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران ته دیگ، نانوایی سنگکی، سوپر مارکت محله، خرما و رطب زندی و آبمیوه طبیعی سلامت قرار گرفته است.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده غذا کده بانو واقع شده‌اند:

 • کترینگ لاله ها
  بلوار ابوذر، میرزا آقایی، مرادی، بهمن 3
 • رستوران برادران
  (4.0)
  بزرگراه بسیج، زینتی شاهی - بیست و چهارم، بیست و چهارم، بین 15 متری دوم و ایثار
 • کترینگ و آشپزخانه آشپزباشی
  (3.0)
  بزرگراه بسیج، مصطفی صادقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی غذا کده بانو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد غذا کده بانو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه غذا کده بانو ندارد.
  neshan logo