info
عکس کترینگ لاله ها
category

کترینگ لاله ها محله آهنگ، تهران

کترینگ و آشپزخانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کترینگ لاله ها

کترینگ لاله ها (کترینگ و آشپزخانه) در محله آهنگ تهران و خیابان بهمن 3 واقع شده است. این مکان یکی از سه کترینگ و آشپزخانه در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپرمارکت‌ حمید، زمزم تاکسی، فروشگاه ایده، خانه داماد آرت و بوستان پدر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده کترینگ لاله ها واقع شده‌اند:

 • تهیه غذا و رستوران آشپزباشی
  بزرگراه بسیج، مصطفی صادقی، صادقی
 • غذا کده بانو
  بزرگراه بسیج، پادیاو جنوبی، بیست و هشتم، بیست و ششم
 • کترینگ و آشپزخانه آشپزباشی
  (3.0)
  بزرگراه بسیج، مصطفی صادقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کترینگ لاله ها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کترینگ لاله ها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کترینگ لاله ها ندارد.
  neshan logo