info
عکس ایستگاه اتوبوس اول قدس
category

ایستگاه اتوبوس اول قدس محله قره آغاج، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول قدس

ایستگاه اتوبوس اول قدس (ایستگاه اتوبوس) در محله قره آغاج تبریز و خیابان قره آغاج - قدس واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله قره آغاج تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شفا، موزه کاریکاتور تبریز (کارتون) و مرکز تجاری عصمت و همچنین چلو کبابی شکوفه نو، موبایل امید ، قنادی مهتاب، برنج حبوبات رضایی و گل کاله قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول قدس تبریز

ایستگاه اتوبوس اول قدس تبریز در شهر تبریز، محله قره آغاج و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به قره آغاج - قدس، بین شهید علی انتظاری و وثیق بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تبریز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اول قدس تبریز عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی بهار واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اول قدس تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اول قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام خمینی
  خیام، انصاری فرد
 • ایستگاه اتوبوس چایکنار منطقه 4
  بزرگراه چایکنار - آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فردوسی 3
  امام خمینی، بعد از بلوار 22 بهمن (راه آهن)
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان فردوسی تندرو
  امام خمینی، بعد از بلوار 22 بهمن (راه آهن)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 04 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 04 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول قدس ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، قره آغاج - قدس، بین شهید علی انتظاری و وثیق
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo