info
عکس ایستگاه اتوبوس پل خیبر
category

ایستگاه اتوبوس پل خیبر محله شهدا، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل خیبر

ایستگاه اتوبوس پل خیبر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهدا اراک و خیابان محسنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهدا اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و پاساژ طلا و همچنین باغ ملی، مجتمع تجاری فردوسی، فروشگاه لوازم الکترونیکی جام جم، مهمانپذیر تخت جمشید و پوشاک رنگارنگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل خیبر اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس پل خیبر اراک است که در محله شهدا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در محسنی، بین مرغیها و بلوار امام خمینی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس پل خیبر اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس اکباتان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل خیبر اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل خیبر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت
  شریعتی، مهرجو، بین نسترن و شفق
 • ایستگاه اتوبوس مسجد سیدها رفت
  بلوار امام خمینی، بین میرهاشمی و مقداد
 • ایستگاه اتوبوس حل اختلاف
  قدوسی، شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی
  ادبجو، آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید امیری
  بلوار امام خمینی، آیت الله کاشانی، بین صادق و تختی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل خیبر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل خیبر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل خیبر ندارد.
  neshan logo