info
عکس شهرداری منطقه تاریخی و فرهنگی شیراز (منطقه ۸)
category

شهرداری منطقه تاریخی و فرهنگی شیراز (منطقه ۸) محله دروازه قصاب خانه، شیراز

اداره و سازمان دولتی
3.0
2 رای

درباره‌ی شهرداری منطقه تاریخی و فرهنگی شیراز (منطقه ۸)

شهرداری منطقه تاریخی و فرهنگی شیراز (منطقه ۸) (اداره و سازمان دولتی) در محله دروازه قصاب خانه شیراز و خیابان آستانه واقع شده است. این اداره یکی از سه اداره و سازمان دولتی در محله دروازه قصاب خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان زینبیه شیراز، کوچه قهر و آشتی و بازارچه حاجی اصغر و همچنین شیرینی سرای قائم، فروشگاه مرکزی پارس اپال، دروازه قصابخانه ، کارگاه CNG تدبیر و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شهرداری منطقه تاریخی و فرهنگی شیراز (منطقه ۸) واقع شده‌اند:

 • مدیریت بهزیستی شیراز - واحد انفورماتیک
  (5.0)
  بلوار الزهرا، بین بهداشت و بلوار آیت الله حقیقت
 • شهرداری منطقه 8 شیراز
  (5.0)
  بلوار زینبیه، آستانه
 • آموزش و پرورش ناحیه 4
  (5.0)
  بلوار کریمخان زند، بین بلوار مدرس و تختی 2 ب
 • شهرداری منطقه 2 شیراز و اداره کل بازرسی شهرداری شیراز
  (5.0)
  بلوار رازی، بین رازی 15 و بلوار دلاوران بسیج
 • سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز
  (5.0)
  بلوار زینبیه، تقاطع آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ جمعه 03 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرداری منطقه تاریخی و فرهنگی شیراز (منطقه ۸) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 03 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرداری منطقه تاریخی و فرهنگی شیراز (منطقه ۸) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرداری منطقه تاریخی و فرهنگی شیراز (منطقه ۸) ندارد.
  neshan logo