info
عکس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز
category

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز محله دروازه قصاب خانه، شیراز

اداره و سازمان دولتی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز (اداره و سازمان دولتی) در محله دروازه قصاب خانه شیراز و بلوار زینبیه واقع شده است. این اداره یکی از سه اداره و سازمان دولتی در محله دروازه قصاب خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان زینبیه شیراز و بازارچه حاجی اصغر و همچنین شیرینی سرای قائم، فروشگاه مرکزی پارس اپال، دروازه قصابخانه ، تعویض لنت مهدی و کارگاه CNG تدبیر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز واقع شده‌اند:

 • اداره بهزیستی شهرستان شیراز
  بلوار الزهرا، بهداشت، والفجر1
 • مدیریت بهزیستی شیراز - واحد انفورماتیک
  (5.0)
  بلوار الزهرا، بین بهداشت و بلوار آیت الله حقیقت
 • شهرداری منطقه تاریخی و فرهنگی شیراز (منطقه ۸)
  (1.0)
  بلوار زینبیه، آستانه
 • شهرداری منطقه 2 شیراز و اداره کل بازرسی شهرداری شیراز
  (5.0)
  بلوار رازی، بین رازی 15 و بلوار دلاوران بسیج
 • شهرداری منطقه 8
  (3.0)
  پل دفاع مقدس، بلوار زینبیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ShirazCity (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز ندارد.
  neshan logo