info
عکس ایستگاه اتوبوس شانزده متری
category

ایستگاه اتوبوس شانزده متری محله شمس آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شانزده متری

ایستگاه اتوبوس شانزده متری (ایستگاه اتوبوس) در محله شمس آباد تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شمس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کوچولو ها و پارس دژ و همچنین نمایندگی سایپا-مجید روشن، شرکت شهر سالم تهران، کیا موتورز سمیعی ظفرقندی، شیرینی فروشی نگارخاتون و دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 8 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شانزده متری تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شانزده متری تهران، شهر تهران، محله شمس آباد است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شانزده متری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سحر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شانزده متری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شانزده متری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  استاد حسن بنا شمالی، بین مخابرات و احداثی
 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول
  خضری، جانبازان غربی، بین ابراهیم نژاد و خداشناس
 • ایستگاه اتوبوس مجیدیه
  بزرگراه شهید سلیمانی، بعد از میرشریفی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان جانبازان
  بزرگراه امام علی، جانبازان غربی، بین کرمان و الیاسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شانزده متری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شانزده متری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شانزده متری ندارد.
  neshan logo