info
عکس طباخی انقلاب
category

طباخی انقلاب محله بهارستان، تهران

درباره‌ی طباخی انقلاب

طباخی انقلاب (طباخی) در محله بهارستان تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این مکان یکی از پنج طباخی در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، موزه نقاشی پشت شیشه و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین هتل بهار، فروشگاه نورنگار، مجتمع تجاری اداری بهار، فلافل مامان جون و کافه پرگار قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از طباخی‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر طباخی‌های که در محدوده طباخی انقلاب واقع شده‌اند:

 • طباخی
  (4.0)
  شریعتی
 • طباخی روشن
  (4.0)
 • طباخی بهارستان
  (4.7)
  بهارستان
 • طباخی کاشف
  (4.7)
  سعدی شمالی، مرادی نور، بین منصوری و منوچهری
 • طباخی هوس
  (4.6)
  جمهوری اسلامی، علیپور کرمی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی طباخی انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد طباخی انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه طباخی انقلاب ندارد.
  location استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری طباخی انقلاب

  شنبه 05:15 تا 21:00
  یک‌شنبه 05:15 تا 21:00
  دوشنبه 05:15 تا 21:00
  سه‌شنبه 05:15 تا 21:00
  چهارشنبه 05:15 تا 21:00
  پنج‌شنبه 05:15 تا 21:00
  جمعه 05:15 تا 14:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo